Je pro nás velmi důležité, abychom naplnili přání zákazníka a odvedli kvalitní práci.
Jedině tak se může budovat pevná spolupráce a důvěra.


O NÁS

Jsme rodinná firma, která nabízí své služby v oblasti strojírenské výroby. V oboru již pracujeme řadu let a za tu dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků. Naše zkušenosti v tomto oboru jsou velkým přínosem pro náš rozvoj, čímž neustále vylepšujeme naši činnost a zároveň klademe ty nejvyšší nároky na kvalitu odvedené práce.

Působíme ve Zlínském kraji a hlavním předmětem naší činnosti je výroba strojních součástí. Dále velkosériová i malosériová kovovýroba, kterou provádíme podle výkresové dokumentace a individuálního přání zákazníka.

Snažíme se vyhovět požadavkům a objednávky realizujeme rychle podle možností a náročnosti práce. Spokojený zákazník je vždy pro nás hnacím motorem, a proto se snažíme vyhovět každému požadavku s maximální péčí a úsilím. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, společně se budeme snažit najít řešení podle potřeby. 

Kvalita

Kvalita je nedílnou součástí každého úspěšného výrobního podniku. Proto neustále investujeme do měřících zařízení, školení a certifikací. Vyhotovení měřících protokolů je pro nás samozřejmostí.